Kallite Kaisupadi

68.00

Siiditikandiga sametist kaisupadi kallite inimeste nimedega Sulle või südantsoojendavaks kingituseks Sinu lähedasele, sõbrale, töökaaslasele.

Elame ajal, mil inimlik soojus ja lähedus on muutumas harulduseks, kuid vajadus selle järele suurem kui eales varem. Kallite Kaisupadi, mis on tikitud personaalselt Sulle sinu inimeste nimedega annab võimaluse tunda end armsate inimeste lähedal ja võtta nad korraga kaissu. Nii hoiame lähedast sidet, armastust, soojust ning leevandame üksindustunnet, kus iganes maailma otsas me viibime. Nii saame iga päev kallistada oma lapsi, lapselapsi, vanemaid, vanavanemaid, armsaid sõpru ja teisi kalleid inimesi. Puuvillane samet ja siiditikand on kooslus, mida puudutades elustuvad head mõtted, kaunid mälestused ja ilusad tunded. Sulgedest padi on mõnusalt kaisutatav, loob turvatunde ja annab erilise jõu. Vaata tootekirjeldust!

Add to Wishlist
Kategooria:

Padja mõõdud: 50X50cm; materjal: 100% puuvill; sisu: sulepadi.

Värvid- punane: 1 saaja nimi ja südame kontuur; roheline: 2 nime; tumesinine: 2 nime; helesinine: 2 nime; heleroosa: 2 nime; tumeroosa: 2 nime; kollane: 2 nime; pruun: 2 nime. Kokku 8 värvi. Padjale mahub kokku 15 nime, millest üks on saaja (nimi teistest suurem keskel) ja 14 kallite nime.

Vormista tellimus meie e-poes ning pane “Märkuste” lahtrisse kirja padjale soovitud nimed, märgi ära värvide ja nimede eelistus vastavalt näidispadjal etteantud värvilahendusele. Padi valmib eritellimustööna ning on unikaalne Kallite Kaisupadi pühendusega just Sinu poolt valitud armsale inimesele.

Tellimuse täitmine:10 päeva

 

 

Kaal 06 kg
Mõõtmed 50 × 50 × 10 cm

Alusta kirjutamist ja vajuta ENTER