Meie lugu

Rahvusmustrid.ee on Eesti rahvusmustrite ainetel kujundatud vahvate kummikute ja vihmavarjude ostukeskkond! Siit saad kõige mugavamalt soetada omale mõnusad vihmase ilma aksessuaarid. Nagu on teada, kui vari pea kohal, siis vihma ei saja! Vali oma lemmikud välja ja nad jõuavad peagi sinuni!

Rahvusmustris vihmavarjude ja kummikute autorid on ema ja tütar Lemme ja Helen Urb.  Rahvusmustrid on meile südamelähedane temaatika tänu meie vanaemale, kes oli oma kodukohas Lääne-Virumaal kohalike mustrite üks kujundajatest ning käsitööseltsi esinaine.

Meie tegemiste mõte on tuua rahvusmustrid kaasaegsesse maailma tänapäevastel praktilistel esemetel. Oleme kujundanud seitsme erineva Eesti piirkonna mustritega tooted. Meie toodete valikust leiad kaunimustrilise varju igaks nädalapäevaks. Mustrid on inspireeritud Audru, Kihnu, Kadrina, Rõngu, Mulgi ja Muhu rahvariide kirjadest. Lisaks võluvatele triibumustritele oleme võtnud kasutusele ka Põhja-Eesti tanutikandi. Põnev on näha, kuidas ammustel aegadel loodu muutub tänapäeva moe osaks ja hakkab elama uut elu.

Nüüdsest pole enam põhjust külastada vahvaid kultuuriüritusi anonüümseid varje kandes, vaid saab suurelt ja võimsalt näidata kes me oleme ja kust me tuleme! Meie tegemised pakuvad meile endale rõõmu ja annavad energiat, mida tahame läbi oma toodete anda edasi ka nende kandjatele!

GetCreative kaubamärk

Meie tooted kannavad GetCreative kaubamärki, mis sisaldab endas sõnumit “ole loov”, “mõtle loovalt”, “hakka loominguliselt mõtlema”. Sellist mõtet soovime oma toodetega inimesteni kanda ning innustada kõiki lähenema tavalistele asjadele uuest vaatenurgast. Nii muutub maailm hetkega põnevamaks!

7568
Müüdud toodet
321
Õnneliku klienti
489
Tööpäeva
175
Joodud kohvi

Meie auväärsemad kliendid

Vabariigi Presidendi kantselei
EV Välisministeerium
EV Suursaatkonnad üle maailma
EV Kaitseministeerium
Nato Eesti esindus Brüsselis
Viljandi Linnavalitsus
Tartu Ülikool
Viljandi Maavalitsus
Eesti Rahvamuuseum
Eest Arengu Sihtasutus

Alusta kirjutamist ja vajuta ENTER